WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

Pracownicy


Mariusz Mazur - koordynator szkolenia
mail: mariusz.mazur@wkk.org.pl

tel. 726 004 154


Aleksandra Żuber - marketing

mail: aleksandra.zuber@wkk.org.pl

tel. 725 110 051


Adam Szajkowski - fizjoterapeuta

tel. 889 547 559



Trenerzy:


Tomasz Niedbalski – II liga
mail: tomasz.niedbalski@wkk.org.pl

tel. 609 418 080

Trenerskie CV


Sebastian Potoczny – U20
mail: sebastian.potoczny@wkk.org.pl

tel. 607 729 090

Trenerskie CV


Łukasz Dziergowski - U18

mail: lukasz.dziergowski@wkk.org.pl

tel. 698 682 609

Trenerskie CV


Maciej Grzybek – rocznik 2002 oraz 2007

mail: maciej.grzybek@wkk.org.pl

tel. 697 652 309

Trenerskie CV


Mariusz Mazur – rocznik 2003
mail: mariusz.mazur@wkk.org.pl

tel. 726 004 154

Trenerskie CV


Michał Rutkowski – rocznik 2004
mail: michal.rutkowski@wkk.org.pl

tel. 666 863 420

Trenerskie CV


Michał Koper - rocznik 2005

mail: michal.koper@wkk.org.pl

tel. 732 007 003

Trenerskie CV


Marek Ochman – rocznik 2006
mail: marek.ochman@wkk.org.pl

tel. 602 531 208

Trenerskie CV


Tomasz Rybak - rocznik 2008 i młodsi

mail: tomasz.rybak@wkk.org.pl

tel. 664 188 060

Trenerskie CV


Paweł Gajewski – rocznik 2008 i młodsi
mail: pawel.gajewski@wkk.org.pl

tel. 693 952 790

Trenerskie CV


Bartosz Pasternak - trener przygotowania motorycznego

mail: bartosz.pasternak@wkk.org.pl

Trenerskie CV


Bartosz Łukomski - trener przygotowania motorycznego

tel. 667 249 713

Trenerskie CV